Nesytá 2012

Fotky z tábora najdete tady.


Táborový deník 2012

Den první 12.8.2012 Příjezd

Po zdařilém příjezdu a ubytování všech táborníků následoval oběd v podobě luxusních špaget s parmazánem. Dále se celý tábor, jako velká rodina,odebral na procházku po okolí. Večer byl zakončen seznamovací diskotékou.

zapsal odddíl číslo 1 (Rockerův)

Den druhý 13.8.2012

Naše první noc na táboře byla klidná. Dobře jsme se vyspali a dostali chutnou snídani. Poté jsme vyfasovali kelímky a šli trhat borůvky. V lese jsme setrvali a zahráli si ještě na pašeráky. Po obědě jsme nechali odpočinout tělíčka a připravovali jsme se na překážkový závod. Následovaly hry na louce - fotbal, vybika, volejbal... Večer přijely filmové hvězdy z pořadu Partička a my se ocitli v nahrávacím studiu. Hrála se pantomima, divadlo, hádaly se slova... Moc jsme se nasmáli. Dostali jsme druhou večeři a šli spát.

zapsal oddíl číslo 5 (Kristýnky a Petra)

Den třetí 14.8.2012

Můj milý deníčku, v úterý jsme se učily jak svázat co nejlépe kamarádku, jestli předběhnu srnku, nebo zajíce ... ani prý ne, ale Roman říkal, že kdybych potrénovala, tak prý určitě. K obědu jsme měli výbornou polévku, dala jsem si dvakrát, to abych měla hodně sil na hledání pokladu - jmenuje se to prý keshing. Vyrazili jsme, já byla tak netrpělivá, Anna z chatky říkala, že to prý zná a asi jó, protože našla hnedle 3 ty kešky. Byla jsem trochu zklamaná, protože v každé kešce byly mince a my si mohli vzít jen jeden kus a ani nám to nedalo pro všechny, protože je nás v oddíle čtrnáct. Teď po večeři jdem do jídelny na "Partičku". Tak jsem zvědavá jestli ten Geňa opravdu přijede.

zapsala Anastázie ze 7 oddílu (Romana a Kačky)

Den čtvrtý 15.8.2012

Baví se mezi sebou dva táborníci. "Máš postřeh?" "Ne, proč?" "Proč? Protože za chvíli začíná velký postřehový závod, ne?" :) "A jak se to hraje?" "Normálně poběžíš kolem fáborků (je jich tam několik různých druhů) a budeš zapisovat obrázky, které uvidíš."  "A joo..." "Člověče nezlob se! Hele nehrej dámu!" "A co mám teda hrát?" "Co chceš, třeba šachy, fotbálek, pexeso, pinec a ostatní..." "Tak jo, ale nejdřív musím dodělat vlajku státu, který bude naše družstvo reprezentovat...!

zapsal Nosáč (Pozn.red. gramatika dobrá, sloh za 5! Nedodrženo zadání!!)

Den pátý 16.8.2012 Výletní

Drazí rodiče, dnes jsme byli na celodenním výletu a to na vodní přehradě s vodní elektrárnou Les království. Tam jsme si prohlédli vnitřní prostory přehrady a starší oddíly také prostory elektrárny. Potom jsme šli pěšky do nedalekého města Dvora Králové, kde jsme si mohli koupit nějakou maličkost na památku. Po výletu byla báječná večeře s vepřo knedlo zelo a večer vyvrcholil slavnostním zahájením olympijských her Nesyta 2012. Přijeli slavní sportovci Šebrle s Emmons a i Špotáková s Phelpsem a dokonce jsme se spojili s olympijským televizním studiem. Nebýt úrazu moderátorky :-), byl by večer úplně super.  Zlatým hřebem byl ohňostroj (bez úrazu kohokoliv:-). Už se těšíme na další den.

zapsal oddíl číslo 4 (Tomík a Tom)

Den šestý 17.8.2012

Hořelo!!! Přijeli hasiči a museli zachraňovat 3 vedoucí z hořící klubovny. Všechno dopadlo dobře a samozřejmě to bylo jenom jako. Pak jsme soutěžili na louce se stříkačkou a prolezli jsme celé hasičské auto a mohli pustit houkačku, to byla paráda. Celé odpoledne jsme závodili na olympijském stadionu v 8 disciplinách. Večer jsme byli tak utahaný, že jsme se rádi v našem kině dívali na Harryho Pottera a už se těšíme až si na něj zahrajeme sami!

zapsal oddíl číslo 8 (Péti a Verči)

Den sedmý 18.8.2012

Sedmý den, co jsme byli zde na táboře, byli jsme dopoledne na louce tam nahoře.

Úkol byl nasbírat houby, aby jsme se zbavili nudy.

Bedýnka plná rychle byla, však radost nám z toho neubyla.

My co jsme úkol splnili, jsme si krásně lebedili.

Přátelé se nám začali opalovat a chtěli od nás masírovat.

Všem krásným pánům a slečnám jsme vyhověli a dobře udělali.

Po sesbírání hub a masáží všichni s radostí na oběd běží.

Čínská kuchyně nás navštívila a chuťově nás ohromila.

Neomylně po obědě polední klid přišel, my pohodu měli, než po hodině vypršel.

Sluníčko nám hřálo na kůži a dětský řev od bazénu nám rval uši.

Olympiáda šla z těžka, však s úsměvem a nadšením byla úspěšná.

Dětská očička se rozzářila, když na krku se medaile zatřpytila.

Pak je pohladila na duši a poté přišla pouť a kámoši.

Tímto sedmý den končí, oddíl číslo šest (chatka 6) se loučí.

zveršovala Verča a Alča z oddílu č.6 (Pepy)

Den osmý až poslední

... na zápis nezbylo sil :-(

Pa


Tábor Nesytá 2012 je za námi :-(

Bohužel musíme s lítostí přiznat, že tábor opravdu skončil. Pozdravujeme všechny táborníky, kteří už chodí do školy a místo běhání po lese nebo po louce musí sedět ve školních lavicích. Doufáme, že se tábor všem líbil a že jste si vedle špinavého oblečení odvezli i krásné vzpomínky na prožitá dobrodružství.

Dobrá zpráva ale je, že se pomalu ale nezadržitelně blíží tábor Nesytá 2013!!! Pro ty z Vás, kteří svůj život plánujete dlouhod dopředu a pečlivě, můžeme prozradit, že je velmi velmi velmi pravděpodobné, že termín příštího tábora bude od 11.8. do 23.8.2013. Můžete tedy už nyní požádat Vaše rodiče, aby s tím najisto počítali!

Další dobrá zpráva je, že se s největší pravděpodobností budemem všichni moci setkat i na nějaké krátké akci během školního roku. Sledujte proto stránky, aby jste se vše včas dozvěděli a mohli přijet. Těšíme se na Vás.

Vaši Nesyťáci

P.S. už jsou na web nahrány všechny zbývající fotografie. Mrkněte se tady!!