Nesytá 2011

Fotky z tábora najdete tady.


Táborový deník 2011

Den první 14.8.2011 Příjezd

První den byl opravdu ve znamení příjezdu. Tesknící rodiče odevzdali disciplinovaně své děti a odjeli. Po usušení několika slziček se všechny děti rozdělily do jednotlivých oddílů a ubytovaly se v luxusních chatkách. Bez dalších okolků následoval odpolední program, výlet na horní louku a rozdělení do jednotlivých soutěžních smíšených družstev. Velkým úspěchem byla večerní seznamovací diskotéka.

zápis zapsal doktor

Den druhý 15.8.2011 Seznamování

Dnes jsme běželi postřehový závod, který byl plný schovaných obrázků. Běhalo se skoro celé odpoledne, ale nás to nijak neunavilo. Nejmenší účastník závodu byl Adam Nosek, kterému jsou 4 roky, ale závod zvládl skvěle. Po závodě jsme měli volno, ale moc jsme si ho neužili, protože pršelo. Večer jsme se přesunuli do jídelny, kde na nás čekal kvíz plný otázek z filmů a pohádek . Moc se nám to líbilo.

zápis napsal oddíl č.1

Den třetí 16.8.2011 Výlet do Hajnice

Od dnešního dne na nás začalo vykukovat sluníčko. Dopoledne jsme se po oddílech učili batikovat. Vlastnoručně vytvořená trika s modrou batikou si vezmeme na celodenní výlet. Odpoledne jsme poznávali okolí tábora. Procházkou přes Liščí horu jsme došli do Hajnice. Cestou jsme našli spoustu hub.Večerní program nás opravdu nadchl. Stali jsme se účastníky filmového festivalu Nesytá, kterým bylo oficiálně představeno téma celotáborové hry „Filmánie“. Součástí večera byla návštěva kina Cinesyta, kde jsme s popcornem v ruce zhlédli promítání historie tábora až do současnosti. Jako hosté vystoupila kapela Nightwork a trio Hansec family. Večer byl velkolepě zakončen ohňostrojem a slavnostním odhalením obřího nápisu NESYTTWOOD tyčícího se nad střechou budovy.

zápis zapsal oddíl č.2

Den čtvrtý 17.8.2011 Pohádkový

Hlavní náplní dne byl pohádkový program v rámci celotáborové hry Filmánie, která na letošní Nesytě probíhá. Dopoledním programem byl nácvik pohádkových scének jednotlivých soutěžních družstev a výroba potřebných rekvizit. V rámci odpoledního programu se táborníci zúčastnili etapové soutěže plné pohádkových disciplín. Po svačině několik šikovných vedoucích sehrálo živě pohádku o perníkové chaloupce spojenou s procházkou krásnou přírodou. Na závěr dne jsme shlédli nacvičené pohádkové scénky a tím skončil další krásný den na našem táboře.

zapsal oddíl č.3

Den pátý 18.8.2011 Velký výlet do Dobrošova

Bylo to náročný na chození, ale pěkný na prohlídnutí přírody.Pevnost Dobrošov byla zajímavá a celkově prohlídka se nám líbila. Jenom počasí bylo moc teplé, ale výlet byl moc krásný. Děkujeme :-)

zapsal oddíl č.6

Den šestý 19.8.2011 Hororový!!!

Ráno jsme museli v táboře udělat velký úklid. Běželi jsme extrémní závod. Po obědě jsme závodili poslepu a v táboře potom pršelo a jak moc. Večer byla upíří diskotéka.

zapsal oddíl č.4.

Den sedmý 20.8. Noční stezka odvahy

Přátelé, příbuzní, po probuzení přišlo posnídání, poté proběhlo proletění po pometlech. Po polední pauze proběhla příprava paliva pro podvečerní plamen. Pionýři posvačili prořezaný pmeloun. Při pálení plamene podvečer přítomní povečeřeli propečený párek. Poté prošli připravenou procházku plnou příšer. Posíláme pozdrav pomocí pomalého připojení prastarého počítače.

popsal poddíl p.5

Den osmý 21.8. Přijela pouť!

Byl to krásný slunečný den. Dopoledne se celý tábor přesunul na horní louku, kde jsme hráli hry, lítali a řvali .Byla to sranda. Odpoledne byla táborová pouť. Většinu Nesyťáků navštívili rodiče. Večer byla super diskotéka, na které jsme se parádně vyblbli. Když jsme šli spát už jsme přemýšleli jaké lumpárny budeme provádět zítra.

zapsal oddíl č.7

Den devátý 22.8. Vodní hry

Za ranní rosy jsme šli na nástup v pyžamech a hned poté jsme šli na ranní rozcvičku. Potom jsme šli na snídani. Po snídani jsme hráli různé hry například puzzle, stolní fotbal, pexeso, člověče nezlob se atd. Pak byl oběd a potom polední klid. Odpoledne jsme šli na dolní louku kde jsme hráli vodní hry. Večer byl v jídelně Videostop. Celý den jsme si pořádně užili. :-)

zapsal oddíl č.8

Den desátý 23.8.

??? (Pozn. vyhlášeno pátrání po ukradených zápiscích, dosud nenalezeny...)

zapsal oddíl č.??

Den jedenáctý 24.8.  Romantický...

Ve středu dopoledne jsme si vyšli  na větší procházku do Kohoutova, kde jsme měli rozchod půl hodinky na utracení posledních korunek... Po obědě se jezdily závody po družstvech na pálavě a ten kdo nebyl zrovna na startu hrál hry na louce... Po svačině představili naši dva nejlepší tanečníci: tábornice Kačka Hofmanová a vedoucí Tomáš Martin pár společenských tanců, ze kterých si měli táborníci vybrat a nacvičit po oddílech (nejmladší dívky – nejmladší chlapci, atd...) aby nám je mohli předvést na plese, který se bohužel nakonec nekonal, kvůli časově náročnému večernímu programu u bazénu Rychlé prachy, kde se soutěžilo např. v jezení koláče, doskok na pálavu, v přejití klády, přeplutí bazénu ve dvojici s překážkou přelezení houpačky, která byla součástí i dalších disciplín... Součástí večera bylo i táhání auta po družstvech a naložení co největšího počtu dětí do Renaultu, kam se nakonec vešlo 64 táborníků. Vydařený den jsme zakončili plamínkem v očích.... :-)

zapsal oddíl č.10

Den dvanáctý 25.8.

... to už se nikomu nic psát nechtělo :-(

Den třináctý 26.8. Odjezdový

Tak nashle za rok...