Nesytá 2017

Fotky z tábora najdete tady.

Táborový deník 2017

Den první 30.7.2017 Příjezd

A je to opět tady... Naštěstí rok rychle uběhl a jsme zase na táboře!!! Skvělý tým vedoucích a k tomu kupa správných dětí. Tenhle tábor by mohl být zase pěkný úlet. Počasí zatím přeje a vypadá, že i přát bude, tak možná už v úterý pojedeme na celodenní výlet na stylové koupaliště do Dvora Králové. A jaký by to byl první den, kdyby nebyla večer seznamovací diskotéka! Všichni tančili jak o život, takže nikomu nevadila ani krátká večerní bouřka, která aspoň vyčistila vzduch. A v jedenáct už byli všichni v posteli, aby se pořádně vyspali na další den.

Nosáč

Den druhý 31.7.2017 extrémní

První den jsme se rozdělili do smíšených soutěžních týmů a hned jsme vyzkoušeli naše síly v extrémním závodě, který vedl přes hustý les a smradlavé močály. Následně jsme měli luxusní oběd a odpolední klid. Jelikož bylo velké teplo, tak jsme se šli zchladit do tábornického bazénu kde byly super aktivity. Ke konci jde jsme šli na horní louku a hráli jsme bludičky. Následoval už jen spánek a důsledná kontrola Jany.

Rocker

Den třetí 1.8.2017 výletní

Dnes byl velmi horký den. Tak horký, že se ani mouchám nechtělo do vzduchu. Ideální čas vyrazit na koupaliště do Dvora Králové. Autobus nás odvezl hned po snídani. Voda byla osvěžující, ani se nám nechtělo vylézt ven. Dováděli jsme, skákali šipky a kufry ze skokánků a také jsme si zazávodili v plavání. Den u vody nám rychle utekl. Po příjezdu do tábora jsme s chutí spořádali guláš se šesti. Když se večer sešeřilo, hráli jsme s vedoucími na schovávanou. Každé družstvo si vylosovalo svého vedoucího, kterého muselo najít. Našli jsme je třeba v popelnici, v bazénu nebo na střeše jídelny. Tak to byl náš třetí táborový den. Těšíme se co náš čeká zítra.

Kitty a její kluci

Den čtvrtý 2.8.2017 odpočinkový

... a zbytek se někde ztratil ... :-)